Oferty pracy

Stanowisko: specjalista ds. eksploatacji kompostowni.

Opis Stanowiska:

  • prowadzenie i nadzorowanie pracy systemu kompostowania,
  • obsługa i konserwacja powierzonych maszyn i urządzeń,
  • kontrole stanu technicznego obiektu i urządzeń kompostowni,
  • diagnozowanie usterek i dokonywanie bieżących napraw,
  • monitorowanie stanów magazynowych części zamiennych, podzespołów oraz narzędzi,
  • rzetelne i systematyczne prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów wynikających z posiadanych gwarancji i pozwoleń,
  • nadzór nad sprawną i zgodną z przepisami eksploatacją powierzonego majątku,
  • współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi,
  • dbałość o utrzymanie jakości świadczonych usług.

Wymagania:

  • wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne, gospodarki odpadami),
  • znajomość przepisów związanych z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami,
  • znajomość zagadnień technicznych i administracyjnych związanych z zagospodarowaniem odpadów,
  • znajomość obsługi komputera oraz programów MS Office,
  • dyspozycyjność, samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • umiejętność rozwiązywania problemów, skuteczność działania i radzenie sobie w sytuacjach niestandardowych,
  • prawo jazdy.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji i uzyskania uprawnień.

ZSZ

Zarządzanie jakością
ISO 9001:2015
PN-EN ISO 14001:2015
PN-ISO 45001:2018